×

Ak Parti Sinop İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: 0368 260 33 63

 • Birlikte Başardık!
  Sinop AK İcraatlar
 • İl Başkanımız Tokmak, Olağanüstü Kongre İle İlgili Basın Toplantısı  Düzenledi.

  Ak Parti Sinop İl Başkanımız Sayın Cengiz Tokmak, Partimizin 27 Ağustos’ta Ankara’da yapılacak olan 1. Olağanüstü Büyük Kongresi ile ilgili olarak basın toplantısı düzenledi. AK parti İl binasında gerçekleşen basın toplantımıza, İl Genel Meclis Başkanımız Sayın Şükrü Gündoğdu, İl Genel Meclis üyelerimiz, ilçe Belediye Başkanlarımız, İl Gençlik ve Kadın Kolları Başkanlarımız ve teşkilat mensuplarımız ve basın mensuplarımız katıldı.
  Teşkilat
 • Kadın Kolları MKYK toplantısı yapıldı

  Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK toplantısı yapıldı.
  Genel Başkan'dan
 • 10 Ağustos Halkın Bayramı, Demokrasinin Bayramı olacak ve tarihe yazılacaktır

  Biliyoruz ki sizler 10 Ağustos seçiminin ne anlam taşıdığının bilincindesiniz. Ya vesayetçi anlayışın statükosu devam edecek ya da demokratik yönetim, refah toplum, öncü ülke olma yolunda Cumhurbaşkanı ve Hükümet arasındaki uyum ile Yeni Türkiye’nin yolunda ilerleyeceğiz. İnanıyoruz ki Sinop halkımız 10 Ağustos’la ilgili kararını vermiş durumda. Bu sadece Sinoplu vatandaşlarımızın kararı değil, Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye genelinde gerçekleştirmiş olduğu mitinglere halkımızın göstermiş olduğu yoğun ilgi, kamuoyu yoklamaları, analizler ve anketler de gösteriyor ki 10 Ağustos Halkın Bayramı, Demokrasinin Bayramı olacak ve tarihe yazılacaktır.
  Teşkilat
 • İL BAŞKANIMIZ TOKMAK’IN RAMAZAN BAYRAM MESAJI

  Hepimizi manevi huzura eriştiren mübarek Ramazan ayını uğurlarken, Ramazan Bayramı’na kavuşmuş olmanın mutluluk ve sevincini yaşamaktayız. Bayramlar, mutlulukların paylaşıldığı; birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendirildiği; dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu; insanların kaynaşmasına ve barışın tesisine aracılık eden ulvi ve müstesna günlerdir
  Teşkilat
 • AK PARTİ İL BAŞKANI CENGİZ TOKMAK’IN KADİR GECESİ MESAJI

  AK Parti Sinop İl Başkanımız Cengiz Tokmak, tüm İslam âleminin mübarek Kadir Gecesi’ni kutlayarak, “Bin aydan daha hayırlı olan bu gecenin, ülkemiz başta olmak üzere tüm dünyaya sevgi ve barışın tesis edilmesine vesile olmasını niyaz ediyoruz” dedi
  Teşkilat
 • Milletvekilleriyle istişare toplantısı

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin Doğu Anadolu Bölgesi'den milletvekillerle bir araya geldi.
  Genel Başkan'dan
 • AK Parti Sinop İl Başkanımız Cengiz Tokmak’ın 24 Temmuz Basın Bayramı Mesajı

  Ülkemizde 24 Temmuz gazeteciler ve basın bayramı olarak kutlanmaktadır. Basın özgürlüğü demokrasinin olmazsa olmaz şartlarından biridir. Kamuoyunun özgürce oluşumunda en büyük katkı basına aittir. Vatandaşımızın doğru haber alması, kamuoyunun sağlıklı oluşması, toplum sorunlarının sağlıklı bir şeklide tartışılmasın da basının önemi ise artarak devam etmektedir.
  Teşkilat
 • ERSOY VE TOKMAK’TAN KURUMLARA ZİYARET

  Görevlerine yeni atanan İl Tarım Müdürü Mehmet Asak, Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Tolga Baş ve İl Milli Eğitim Müdürü (Sinop İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı ve Milli Eğitim Müdür vekili olarak görevlendirilen) Emin Şimşek’e ziyaretlerinde hayırlı olsun dileklerini ileten Ersoy ve Tokmak İl Müftüsü Mustafa Erkan’a da bir nezaket ziyaretinde bulundular. Ziyaretlerinin hem yeni atanan Kurum müdürlerine hayırlı olsun hem de istişare niteliği taşıdığını ifade eden Ersoy ve Tokmak kurumlarda kısa süreli değerlendrimelerde bulundular.
  Teşkilat
 • Yarın CHP ve HDP için sınav günüdür

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Yarın CHP için ve HDP için sınav günüdür. Kim IŞİD'in yanında kim karşısında göreceğiz" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • DURAĞAN İLÇE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  ERSOY Ankaradaki yoğun meclis mesainin ardından , İl Başkanı TOKMAK ise İstanbul’daki yoğun programının ardından Pazar(13 temmuz) günü Durağan İlçesine gelerek ilçede düzenlenen aylık olağan İlçe Danışma Meclisi Toplantısı’na ve ardından ilçe teşkilatının düzenlemiş olduğu İftar programına katıldılar.
  Teşkilat