×

Ak Parti Sinop İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: 0368 260 33 63

 • Birlikte Başardık!
  Sinop AK İcraatlar
 • AK PARTİ İL BAŞKANI CENGİZ TOKMAK’IN KADİR GECESİ MESAJI

  AK Parti Sinop İl Başkanımız Cengiz Tokmak, tüm İslam âleminin mübarek Kadir Gecesi’ni kutlayarak, “Bin aydan daha hayırlı olan bu gecenin, ülkemiz başta olmak üzere tüm dünyaya sevgi ve barışın tesis edilmesine vesile olmasını niyaz ediyoruz” dedi
  Teşkilat
 • ‘Erdoğan Gönüllüleri’ Adana’da buluştu

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, seçim çalışmaları için kurulan web sitesinde oluşturulan Gönüllüler Platformu'nun Adanalı üyeleriyle dün akşam bir araya geldi.
  Genel Başkan'dan
 • AK Parti Sinop İl Başkanımız Cengiz Tokmak’ın 24 Temmuz Basın Bayramı Mesajı

  Ülkemizde 24 Temmuz gazeteciler ve basın bayramı olarak kutlanmaktadır. Basın özgürlüğü demokrasinin olmazsa olmaz şartlarından biridir. Kamuoyunun özgürce oluşumunda en büyük katkı basına aittir. Vatandaşımızın doğru haber alması, kamuoyunun sağlıklı oluşması, toplum sorunlarının sağlıklı bir şeklide tartışılmasın da basının önemi ise artarak devam etmektedir.
  Teşkilat
 • ERSOY VE TOKMAK’TAN KURUMLARA ZİYARET

  Görevlerine yeni atanan İl Tarım Müdürü Mehmet Asak, Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Tolga Baş ve İl Milli Eğitim Müdürü (Sinop İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı ve Milli Eğitim Müdür vekili olarak görevlendirilen) Emin Şimşek’e ziyaretlerinde hayırlı olsun dileklerini ileten Ersoy ve Tokmak İl Müftüsü Mustafa Erkan’a da bir nezaket ziyaretinde bulundular. Ziyaretlerinin hem yeni atanan Kurum müdürlerine hayırlı olsun hem de istişare niteliği taşıdığını ifade eden Ersoy ve Tokmak kurumlarda kısa süreli değerlendrimelerde bulundular.
  Teşkilat
 • DURAĞAN İLÇE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  ERSOY Ankaradaki yoğun meclis mesainin ardından , İl Başkanı TOKMAK ise İstanbul’daki yoğun programının ardından Pazar(13 temmuz) günü Durağan İlçesine gelerek ilçede düzenlenen aylık olağan İlçe Danışma Meclisi Toplantısı’na ve ardından ilçe teşkilatının düzenlemiş olduğu İftar programına katıldılar.
  Teşkilat
 • Mazlumun yanında yer alacağız

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Biz Suriye konusunda da Irak konusunda da Mısır konusunda da Filistin konusunda da hakkın, haklının, mazlumun yanında yer almaya devam edeceğiz" diye konuştu.
  Genel Başkan'dan
 • TOKMAK; BAŞARI ANCAK VE ANCAK GÜÇLÜ BİR TEŞKİLATLANMA İLE MÜMKÜNDÜR

  Başarının ancak ve ancak güçlü bir teşkilatlanma ile mümkün olduğuna dikkat çeken Cengiz Tokmak “ il çapında Ana Kademelerimizle, Kadın ve Gençlik Kollarımızla mahalle teşkilatlarımızı ve sandık yönetim kurullarımızı oluşturduk” dedi.
  Teşkilat
 • İl Başkanı Cengiz Tokmak Ankara’da

  MÜSİAD Geleneksel Ankara İftarı programına, AK Parti Sinop İl Başkanı Cengiz Tokmak'da katıldı.
  Teşkilat
 • Adana hızlı tren şehri olacak

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Konya, Karaman, Ulukışla, Mersin, Adana, Gaziantep, Şanlıurfa, Mardin, sınır hattını hızlı tren hattı haline getiriyoruz. İnşallah Adana'yı bölgede bir hızlı tren şehri yapacağız" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Cumhurbaşkanlığı Seçim Kılavuzu

  10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı Seçimlerine yönelik, il ve ilçe teşkilatlarımızın seçim kampanyası süresince kullanacağı materyaller belirlenmiştir.
  Teşkilat